Oferta programowa

dzieci1Baśniowy Zameczek to niepubliczne przedszkole o profilu językowo – sportowym z elementami integracji sensorycznej. W naszej placówce zapewnimy Waszym pociechom przyjazną i miłą atmosferę zabawy, w kreatywnym i stymulującym rozwój otoczeniu oraz szeroką gamę zajęć edukacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowaną i uważnie dobraną kadrę pedagogiczną. W przedszkolu Baśniowy Zameczek zwracamy uwagę na wszechstronny rozwój dziecka, ale również nie tracimy z oczu jego indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju. Bezpieczeństwo i troskliwa opieka nad dzieckiem to Nasze priorytety.
Przedszkole Baśniowy Zameczek to kameralne przedszkole niepubliczne w okolicach, doskonałe dla wymagających rodziców, poszukujących najlepszej opieki dla swojego dziecka. Realizujemy program wychowania przedszkolnego dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.

Baśniowy Zameczek to jedyne takie przedszkole, które posiada do dyspozycji małych pociech duże przestronne sale zajęciowe dla każdej grupy, trzy łazienki, oddzielną jadalnię, salę do integracji sensorycznej, BASEN w obiekcie przedszkola, szatnię oraz 7 tysięcy metrów ogrodu z kortem tenisowym.

W naszym ośrodku wszystkie działania i wysiłki oraz uwaga całej kadry będzie skupiona na małej ilości dzieci w związku z czym nie ma miejsca na anonimowość maluszka. Pragniemy stworzyć Waszym Pociechom rodzinną atmosferę w której żadne dziecko nie zginie w tłumie.

Naszym celem jest obudzenie w dzieciach pasji i ciekawości do świata ale również kształtowanie u Dziecka szeroko pojętej samodzielności. Pragniemy aby nasi podopieczni potrafili radzić sobie z codziennymi problemami, twórczo postrzegać świat i kreatywnie myśleć. Dokładamy wszelkich starań aby program nauczania w naszym przedszkolu był atrakcyjny i urozmaicony ale również dostosowany do wieku i potrzeb dzieci. Zapisując swoje dziecko do naszego przedszkola mają Państwo gwarancję że zadbamy o jego prawidłowy rozwój intelektualny, motoryczny oraz emocjonalny.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć Nasze Przedszkole i dowiedzieć sie czegoś więcej zapraszamy do umówienia się na spotkanie. Kontakt >>