O przedszkolu

Trochę historii…

Baśniowy Zameczek jest miejscem tworzonym z pasją i z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Pragniemy zaprosić Państwa do świata zabawy, magii i wyobraźni w którym Wy i Wasze pociechy odnajdziecie to co najważniejsze – nieskrępowaną możliwość zabawy i rozwoju oraz nawiązania głębokiej więzi emocjonalnej między rodzicem a dzieckiem. Ideą jaka przyświecała od początku tworzeniu Baśniowego Zameczku była chęć wykreowania miejsca, w którym uśmiech Dziecka ale również Rodzica są najcenniejsze. Bezpieczeństwo i troskliwa opieka nad dzieckiem stały się naszymi priorytetami.

I tak powstało Niepubliczne Przedszkole INTEGRACYJNE Baśniowy Zameczek (nr wpisu 87/1/NP/2014). Organem nadzorującym pracę naszego przedszkola jest  ZEAS Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół Gminy Piaseczno oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W Baśniowym Zameczku chcemy zaoferować Waszym pociechom przyjazną i miłą atmosferę zabawy, w kreatywnym i stymulującym rozwój otoczeniu oraz szeroką gamę zajęć edukacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowaną i uważnie dobraną kadrę pedagogiczną. W naszym ośrodku zwracamy uwagę na wszechstronny rozwój dziecka, ale również nie tracimy z oczu jego indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju.  Baśniowy Zameczek to jedyne takie przedszkole, które posiada do dyspozycji małych pociech duże przestronne sale zajęciowe dla każdej grupy, trzy łazienki, oddzielną jadalnię, salę do integracji sensorycznej, BASEN w obiekcie przedszkola, szatnię oraz 7 tysięcy metrów ogrodu z kortem tenisowym.

Prowadzimy również warsztaty rozwojowe oraz imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą szerszą ofertą edukacyjną.