Mum & baby

Serdecznie zapraszamy wszystkie aktywne mamy chcące zapewnić wszechstronny rozwój swojego Maluszka do uczestnictwa w wyjątkowych zajęciach : Glottozabawy z muzyką dla maluszków.

gordonki

Na czym polegają zajęcia?

Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego i mowy Dziecka głównie za pomocą śpiewu. Zajęcia odbywają się w formie śpiewanek i rytmiczanek- ważne by Dziecko miało pełną swobodę ruchu. Maluszki poznają podczas muzycznych zabaw świat dźwięków mowy i wraz z Rodzicami uczestniczą w zabawach dźwiękonaśladowczych, podczas których ćwiczą aparat mowy. Glotto zabawy przy muzyce uwrażliwiają Dzieci na rolę bodźców słuchowych i wzrokowych, które docierają do Maluszka i tym samym warunkują późniejszy sukces w przyswajaniu języków oraz nauce czytania- wzbogacony jest słownik słuchowy Dziecka. Zabawom towarzyszy Żabka Sylabinka- pacynka, dzięki której Dzieci rozumieją wyrazy dzielone na sylaby; wprowadza Maluszki do zaczarowanej krainy głosek i liter z piosenką.

We wspólnej zabawie wykorzystywane są też: chusta Klanzy, chustki, wstążki, piłki i inne akcesoria.

gordonki-1Co dają zajęcia?

Glotto zabawy z muzyką we wczesnym okresie życia Dziecka wspomagają naturalny proces rozwoju mowy Maluszka, stymulują wszechstronny rozwój: poznawczy, emocjonalny, społeczny i pobudzają zdolność komunikowania się ze światem.


Dla kogo:
dzieci od urodzenia do 2,5 lat, z mamusią, tatusiem lub opiekunem

Czas zajęć: 40 minut

Data: środa o godz. 15:00

Cena: karnet na kolejne 4 zajęcia to 120 zł